Hayata dair her şey!

Post Top Ad

Hassas ciltleri anında rahatlatan vücut losyonu.‘’Ducray Sensinol Vücut Losyonu’’ ile 24 saat nem.

Hassas ciltleri anında rahatlatan vücut losyonu
 ‘’Ducray Sensinol Vücut Losyonu’’
24 saat nem

Ducray Sensinol Nemlendirici Vücut Losyonu kaşıntı ve yanmaya karşı geliştirilmiş özel formülü ile nemi cilde hapseder. Böylece cilt kolay ve hızlı bir şekilde nemlenir. Yüksek toleranslı ve yumuşak formlu bu losyon çevresel faktörlerden oluşan hassasiyet, kaşıntı ve yanmaya karşı bakım sağlar. En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.Mevsimsel değişimler, yanlış beslenme, stres ve gerginlik gibi nedenlerle ciltte kaşıntı, yanma ve batma sorunları ortaya çıkabilir.

Alerji ve deri hastalıkları dışındaki tüm cilt hassasiyeti ve kaşıntısı doğru ürün kullanımıyla tedavi edilebilir.

Ducray Laboratuvarları’nda geliştirilen Ducray Sensinol Vücut Bakım Losyonu vücuttaki kaşıntı, batma, yanma ve hassasiyete karşı bakım sağlar. Bio-degradable formülü sayesinde doğaya duyarlı, çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilen bileşenler içerir.

Ducray Sensinol Vücut Bakım Losyonu, vücuttaki hassasiyet ve kaşıntıya karşı anında rahatlama hissi sağlamaya yardımcı olur. Güvenli formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile kullanılabilir. 24 saat nem sağlar. İlk uygulama ile kaşıntıda %99 azalma görülür.Hipo-alerjeniktir, parfüm, paraben, alkol ve boya içermez.

Günde 1-2 kez uygulanması tavsiye edilir. Problemli bölge üzerine uygulanacağı gibi tüm vücut için de kullanılabilir.

Ducray Sensinol Vücut Bakım Losyonu Eczane Satış Fiyatı: 200 ml 60 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Instagram'da Takip Edin