Hayata dair her şey!

Post Top Ad

TAHTATARAK.COM ALISVERISI


Herkese Merhaba,

Biliyorsunuz sarı saç benim vazgeçilmezim. Ama sarı saça bakmak bir o kadarda zor. Zamanla olusan turuncu yansımalar maalesef moralimi bozuyor. En son Ombre yaptırdıktan sonra hem saçlarımın rengini daha uzun koruyabilmesi hem de saçlarımda oluşan turuncu yansımalara karşı kuaförüm silver yani mor şampuan kullanmamı önerdi. Bende hemen araştırdım nedir bu mor şampuan diye.  
  • Istenmeyen turuncu tonları yok eder, saçı nazikçe temizler ve saf parlak sarı sonuçlar yaratır.
  • Sarı saçlarda renk berraklığını geri kazandırarak parlaklık verir.

Birçok markanın silver şampuanı mevcut. Ama kuaförüm bana Nashi ‘nin mor şampuanını önerdi. Bende internette güzel bir fiyat araştırması yaptım. Birçok sitede bulmak mümkün ama ben hem güvenilir olması sebebiyle hem fiyat olarak daha uygun bulduğum için http://www.tahtatarak.com/ dan sipariş verdim.  Öncelikle şunu söylemeliyim ki gerçekten çok ilgili çalışanları var.  Ne sorduysam  cevapladılar.  Siparişimle özel olarak ilgilendiler. Hepsi ayrı ayrı özenle paketlenmiş bir şekilde söz verdikleri zamanda da teslim ettiler. 


Neler aldin derseniz;
  • Nashi Life Silver Boyalı Saçlar icin Renk Koruyucu Şampuan 200 ml 49.90 TL
  • Loreal Shine Blonde Sarı Saçlar Icin Parlaklık Şampuanı 500 ml 43.90 TL
  • Milk Shake Conditioner Whipped Cream 200 ml 39.90 TL 
  • 3. ürüne %25 indirim kampanyası vardi milk shake 29.90 tl ye geldi. 
Ben siparişimden çok memnun kaldım. Ürünleri kullandıkça ayrı ayrı da blogumda yer vericem. Tabi Loreal şampuanı dayanamadım hemen denedim. :)) Eğer sizinde bu tarzda ürünlere ihtiyacınız varsa http://www.tahtatarak.com/ dan bakmanızı öneririm. 
Simdilik hoscakalin. Sevgiyle kalin.


3 yorum:

Post Top Ad

Instagram'da Takip Edin