Hayata dair her şey!

Post Top Ad

KİEHL'S ALIŞVERİŞİM

Herkese merhaba,

Bugün güne kar yağışı ile başladık. Galiba bu sene yeni yıla kar manzarası eşliğinde gireceğiz. Çocukluğumun tek hayali buydu. Yılbaşı akşamında kar yağması.Bu sene sanki olacak gibi he ne dersiniz? Kar yağsın yağsın ama sokaklarda yardıma muhtaç kimseler kalmasın. Kimse soğuktan donup yaşamını yitirmesin.. Aslında tek temennimiz bu. Neyse gelelim konumuza. Yılbaşı çekilişlerinden yana hiç şansım olmayınca bende çareyi kendi hediyemi kendim almakta buldum. Ve tercihim , deneyip memnun kaldığım Kiehl's ürünlerinden yana oldu.. Daha önce yaptırmış olduğum cilt analizim sırasında denemem için verilen sample Midnight Recovery Concentrate den memnun kalınca  orjinal boyunu almak istedim.  Yılbaşı için çok güzel setler hazırlamışlar. Bende tercihimi bu setten yana kullandım.İçerisinde ;


  • MIDNIGHT RECOVERY CONCENTRATE
  • CREAMY EYE TREATMENT WITH AVOCADO
  • CALENDULA DEEP CLEANSING FOAMING FACE WASH (Seyahat boy)
  • CREME DE CROPS (Seyahat boy)
  • ROSA ARCTICA lightweight cream (sample) ürünleri vardı.
Yanındada ayrıca denemem için Super Multı- Correctıve Cream , Actively Correcting& Beautifying BB Cream ve Blue Astrıngent Herbal Lotıon deneme boylarınıda hediye ettiler. 


Kiehl's  deneme ürün , tester konusunda gerçekten çok bonkör. Bu düşünceleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Keşke her kozmetik firması sizin kadar düşünceli olsa. 
Şimdiye kadar bir çok cilt ürününü denemeden aldığım için cildime uymadığında ziyan ediyordum. Ama artık deneme ürünleri sayesinde ziyan etmiyorum. Hem kesemize de katkı olmuş oluyor. Ayrıca Kiehl's in geri dönüşüm projeleri gereği geri getirdiğiniz her boş Kiehl's ambalajı (seyahat boy ve orjinal boylar) için size verdikleri karta damga basıyorlar. 

3 Damga : Seyahat boyu şampuan
5 Damga : Seyahat boyu vücut losyonu
10 Damga : Dudak nemlendirici kazandırıyor. Gerçekten çok ama çok güzel bir proje.


Sizde kendinize en yakın Kiehl's mağazasını ziyaret edip , cilt analizi yaptırıp, cildinize uygun ürünleri ücretsiz alabilirsiniz. Eğer ki bulunduğunuz yerde Kiehl's mağazası yoksa telefonla da sipariş verebilirsiniz. Üstelik kullandığınız üründen memnun kalmazsanız ürünü geri getirmeniz halinde %100 değişim hakkına da sahipsiniz. Daha detaylı bilgi için http://www.kiehls.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Sevgilerimle..
Hoşçakalın ve takipte kalmayı unutmayın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Instagram'da Takip Edin